Informace o objízdných trasách autobusů

V příloze více informací zde: 

od soboty 10. března bude probíhat rekonstrukce mostu přes dálnici u Záp. Současně v pondělí 12. března začne rekonstrukce kanalizace v ulici Zápská v Brandýse. Tato dopravní opatření budou mít vliv i na autobusové linky 346, 376 a 478.

 

Linka 376 bude od soboty 10. března odkloněna ze Záp po dálnici do Staré Boleslavi a zpátky po silnici II/610 do Brandýsa. V tomto směru budou zrušeny v Brandýse zastávky Pekárny a U Soudu. Ve směru z Brandýsa do Záp bude linka odkloněna ze zastávky U Soudu přes zastávku Zápy, U Pomníku do zastávky Zápy a dále po pravidelné trase do Prahy. V tomto směru bude tedy zrušena pouze zastávka Pekárny.

 Jízdní řád zde

Linka 346 bude z Prahy vedena bez zastávek přes Radonice, Jenštejn a Dřevčice do Brandýsa. Spoje v ranní přepravní špičce po příjezdu do Brandýsa zajedou do průmyslové zóny (zastávky Tesco Brandýs, Baumit a Continental). Ostatní spoje pojedou rovnou do zastávky Vrábí dále pojede linka po pravidelné trase až do zastávky Nemocnice odkud pojede přes zastávky Náměstí, Pražská, Vrábí, Continental, Baumit a Tesco Brandýs opět na Černý Most. Pro linku 346 budou zrušeny zastávky U Soudu a Pekárny.

 Jízdní řád zde 

Linka 478 bude od pondělí 12. března vedena dle výlukového jízdního řádu vedena všemi spoji  mimo zastávky U Soudu a Pekárny. Současně dochází k posunům spojů tak, aby byla vždy zajištěna návaznost na vlaky ve Staré Boleslavi. Z tohoto důvodu jsou spoje po Brandýse posuny maximálně o 5 minut.

Jízdní řád zde