Knihovna

V roce 2013 se podařilo koupit potřebný počítačový program a díky trpělivosti paní knihovnice J.N. zpracovat elektronické půjčování knih, všechny knihy jsou označeny štítkem, který snímá čtecí zařízení a počítačový program zapíše jméno vypůjčitele. Tento časově náročný proces zařadil místní knihovnu v Zápech mezi moderní knihovny

Knihovna nabízí více než 2500 knih všech žánrů a zaměření, v dětském oddělení  najdou zájemci četbu pro nejmenší, přes dobrodružnou až po naučnou literaturu ke studiu.
Městská knihovna Mladá Boleslav pro nás zajišťuje výměný fond a čtyřikrát ročně se ke čtenářům dostávají všechny novinky z knižního trhu, na požádání  paní knihovnice zajistí a sežene výpůjčku knih, které momentálně nemá v knihovně k dispozici.
Dále zde zájemci najdou veřejný internet na dvou PC i odbornou pomoc při práci s ním, tisky a kopie jsou možné za poplatek.

Od února 2012 vede knihovnu paní J.N. ze Záp, díky dotaci z fondu kultury Středočeského kraje, došlo k výměně stávajích nevyhovujích regálů na knihy, technickému dovybavení a vzniklo zde příjemné prostředí, kde se dají knihy nejen vypůjčit, ale můžete si zde i posedět a něco přečíst, možnost internetu je zdarma.

Pokud máte nějaké dotazy,  rádi Vám je zodpovíme na uvedeném kontaktu.


Zřizovatel:         Městys Zápy
Výpůjční doba:  každou středu od 13.oo do 16.oo hodin
e-mail:               knihovnazapy@seznam.cz

 

     

   pc120061   pc120063   

 

Dokumenty ke stažení